Modern bir başyapıt

 

 


Mutfağınıza ve yaşam tarzınıza mükemmel uyar.

PerfektFit™ yan yana soğutucu ve dondurucu, 60 cm derinliği sayesinde mutfağınıza pürüzsüz bir şekilde uyum sağlar ve gıdalarınızı saklamak için size tam kontrolün yanı sıra şık modüler bir tasarım sunar.

AEG Buzdolapları

 

Keşfedilecek alan

Profesyonel şefler geniş, serbest planlı mutfak-lokanta tipi yerlerde en taze malzemelerle çalışmayı sever. Bu tür geniş alanlar için akıllı, yenilikçi ve üst düzey görünüme sahip solo cihazlara ihtiyaç vardır. İşte yan yana duran PerfektFit™ buzdolaplarımız da size tam olarak bunu sunuyor.

Soğutma kontrolü

PerfektFit™ gelişmiş soğutucu ve dondurucu fonksiyonlarını bir arada sunan ve şarap saklamak için en uygun sıcaklığa sahip şarap kilerini evinize getiren, yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlayacak modüllerden oluşmaktadır. İdeal PerfektFit™ kombinasyonunuz ne olursa olsun, düz, profesyonel paslanmaz çelik boyası ve leke ve parmak izi bırakmayan koruması ile mutfağınıza uyum sağlayacak.

Ebedi Zarafet
En son Amerikan tarzı yan yana buzdolapları sayesinde camlı dolaplara yer kalır. Ancak mutfağınıza uyan buzdolabını bulmak zor olabilir. İşte bu yüzden PerfektFit™ buzdolaplarını tasarladık. Diğer Amerikan tarzı buzdolaplarından farklı olarak, standart Avrupa mutfak mobilyalarına mükemmel uyum sağlayan 60cm derinliğe, şık hatlara ve akıcı bir genişliğe sahiptir. PerfektFit™ buzdolaplarımız bir tasarım simgesi haline geldi, daha şimdiden Red Dot Tasarım Ödülü ve iF Ürün Tasarım Ödülü gibi prestijli ödüller kazandı.

Mükemmel kalite
Yiyeceğin taptaze kalması için koşulların doğru bir şekilde sağlanması gereklidir. LongFresh saklama çekmeceleri, içeriklerine en uygun koşulların yaratılması için ayrı ayrı ayarlanabilir. Et ve balık 0°C sıcaklıkta düşük nem oranında saklanabilirken, taze sebze ve meyveler yüksek nem oranında saklanabilir. Bu sayede yiyecekler standart bir soğutucuya göre üç kat daha uzun süre taze kalır ve besin değerleri korunur.

Yenilikçi dondurucu
AEG NoFrost dondurucu nemi sürekli olarak giderir ve buz oluşumunu engeller. Bu sayede büyük porsiyonlu yiyecekler pişirildikten sonra dondurucuya konulabilir. Buz çözmek için zaman harcamazsınız ve mutfakta mükemmelliği yakalamak için daha fazla zamanınız kalır.