Hizmetlerimiz

 

 
 
45 yıllık deneyim ve güven

12 / 24 / 45 kg’lık Bizimgaz’ın tüplerinin üzerinde bulunan ”Özel Güvenlik Bandı” Bizimgaz tüplerinin tam dolu olduğunun, tüm güvenlik ve kaçak-kontrol testlerinden geçtiğini temsil etmektedir. Bu bant tüpünüzün ilk defa sizin tarafınızdan açıldığının garantisidir.

Bizimgaz Tüpleri Türkiye’de tüp imalat standardı olan TS55 – EN1442 standardına uygun olarak üretilirler. Bu normlara göre üretimde daha kalın saç kullanılır. Bu standartta belirtilen test ve kontrollerden geçerler.

Bizimgaz, tüketicilerine farklı tüpgaz ürünleriyle hizmet vermektedir.

Dolum tesislerimizde çevre dostu LPG ile dolumu yapılan 12 kg’lik uzun, 12 kg’lik şişman, 24 kg’lik sanayi, tüplerinde tam dolu olduğunu ve kaçak kontrol testlerinden geçtiğini gösteren “Özel Güvenlik Bandı” ; 2 kg’lik piknik tüpler üzerindeyse aynı görevi gören Dar çemberli tipler için kırmızı; Geniş çemberli tipler için turuncu renkte “plastik mühür kapak” bulunur.

 
7'den 70'e güvenle, sağlıkla

SUDER: Damacanalar Sağlıklı
Ambalajlı Su Üreticileri Derneği (SUDER), son günlerde medyada yer alan damacana ambalaj malzemesi ile ilgili, iddiaları yanıtladı: “Polikarbon, sağlıklı suyun tüketicilerimize ulaşımı için uygun ve güvenli ambalaj malzemesidir.”

Sektörün alanında örgütlü tek sivil toplum kuruluşu olan Ambalajlı Su Üreticileri Derneği Dernek Yöneticisi, derneğin kamusal yararı ve sağlıklı su üretimi ve tüketimi konusunda gerekli eğitim ve bilinçlendirme faaliyetlerine öncülük etmek amacıyla kurulduğunu belirtti.

Suder Yöneticisi, toplantıda, gıda sektörünün mihenk taşlarını tek çatı altında buluşturan SUDER’in temel hedeflerinden birinin de; tüketicileri sağlıklı doğal kaynak suyu tüketimine teşvik etmek olduğunu söyledi. Ayrıca, SUDER olarak amacımız, sektörde faaliyet gösteren tüm üreticilerin ilgili mevzuat hükümlerine uygun sağlıklı üretim yapmalarını sağlamaktır.