Tüpgaz Dağıtım

 

 

45 YILLIK DENEYİM VE GÜVEN
12 / 24 / 45 kg’lık Bizimgaz’ın tüplerinin üzerinde bulunan ”Özel Güvenlik Bandı” Bizimgaz tüplerinin tam dolu olduğunun, tüm güvenlik ve kaçak-kontrol testlerinden geçtiğini temsil etmektedir.
Bu bant tüpünüzün ilk defa sizin tarafınızdan açıldığının garantisidir.

Bizimgaz Tüpleri Türkiye’de tüp imalat standardı olan TS55 – EN1442 standardına uygun olarak üretilirler. Bu normlara göre üretimde daha kalın saç kullanılır. Bu standartta belirtilen test ve kontrollerden geçerler.

Bizimgaz, tüketicilerine farklı tüpgaz ürünleriyle hizmet vermektedir.

Dolum tesislerimizde çevre dostu LPG ile dolumu yapılan 12 kg’lik uzun, 12 kg’lik şişman, 24 kg’lik sanayi, tüplerinde tam dolu olduğunu ve kaçak kontrol testlerinden geçtiğini gösteren “Özel Güvenlik Bandı” ; 2 kg’lik piknik tüpler üzerindeyse aynı görevi gören Dar çemberli tipler için kırmızı; Geniş çemberli tipler için turuncu renkte “plastik mühür kapak” bulunur.

Bizimgaz Tüpgaz Kullanım Yerleri

 • Evde Tüpgaz :
  Yemek pişirme, banyo ve diğer amaçlı su ısıtma, yemek pişirme, ısınma, aydınlatmada, çok sınırlı olarak buzdolabı v.b. soğutma cihazlarında.
 • Ticari Alanlarda Tüpgaz :
  Otel, lokanta, fırın, hastahane, işyerleri, okul v.b. sosyal yaşam alanlarında su ısıtma, yemek pişirme, ısınma v.b. amaçlarla.
 • Sanayi Alanlarında Tüpgaz :
  Metallerin tavlanmasında, kaynak, kesme, sertleştirme uygulamalarında, tekstil, seramik, tavukçuluk, civciv makinaları, tuz kurutma v.b. alanlarda.
 • Ziraat Alanlarında Tüpgaz :
  Tütün, ot, pirinç, fındık, mısır ve hububat kurutma, seracılık, zararlı otların yakılması v.b. alanlarda.