MaxiKlasse™


Eksiksiz ve esnek fırın

Eksiksiz ve Esnek fırın
Her seferinde mükemmel pişirilmiş yemekler için sıcak havayı eşit dağıtan kullanışlı bir fırın.

Ürünlere Bakın

Kusursuz sonuçlara ulaşın
Lezzetli bir yemek hazırlamak son derece keyifli ve yaratıcı bir deneyim olabilir. İdeal fırın, her yemeğin en doğru en kusursuz şekilde pişirilmesini sağlayarak mutfakta mükemmelliğe ulaşma konusunda sizinle birlikte hareket etmelidir. Neue Kollektion’dan MaxiKlasse™ Fırın güzel sonuçlar almak üzere tasarlanmıştır: Tüm yapmanız gereken yiyeceği fırına yerleştirmek, süreyi ve ısıyı ayarlamak ve başlat tuşuna basmak. MaxiKlasse™ her alanda mükemmellik yaratır.

Büyük güzeldir
MaxiKlasse™ Fırınımız 74 litrelik ekstra geniş kapasitesi ile standart modellere göre %30 daha fazla alana sahiptir. Bu alanı en iyi şekilde kullanabilmeniz için MaxiKlasse™, standart ölçülerdeki bir fırın tepsisine göre %20 daha büyük olan MaxiTray tepsiye sahiptir. Dokuz raf konumu ile tek seferde büyük miktarlarda farklı yiyecekler pişirmek için idealdir. Daha büyük kapağı ile de yemeğinizi bir bakışta kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Kusursuzluktan gelen lezzet
MaxiKlasse™ fırınlar, ağız sulandıran yemekler pişirmek için yeni teknolojiyi en iyi şekilde kullanır. ThermiC° Air Sistemi, yemeğin eşit pişmesi için ısıyı fırının her köşesine yavaşça dağıtır ve her düzeyde en iyi sonuçları garanti eder. Yiyeceğin iç kısmındaki sıcaklığı ölçerek kusursuzluğa ulaşmanızı sağlayan bir yemekölçere de sahiptir. Birinci kalite et veya kümes hayvanı pişiriyorsanız yemekölçer mükemmeldir.

Son rötuşlar
MaxiKlasse™ yavaş ve şık bir hareketle daima sessizce kapanan SoftMotionTM kapağa sahiptir. MaxiKlasse™ ayrıca ısıyı yansıtan kaplamalı IsoFront® Üst Kapağa da sahiptir. Bu teknoloji fırın kapağının güvenle dokunabilecek kadar soğuk olmasını sağlar (standart oda sıcaklığının en fazla 20°C üzerinde).

Esnek özellikler
OptiFlex™ raf sistemi fırınınızı daha kullanışlı hale getirir. OptiFlex™, farklı büyüklükteki tabakları ve tavaları yerleştirmek için kolayca değiştirebileceğiniz ve yapılandırabileceğiniz iç raf sistemidir. Pişirdiğiniz her yemek için raf yüksekliğini en uygun seviyeye taşıyabilirsiniz veya en iyi sonuç için dört ana seviye oluşturabilirsiniz.

Kendi kendine temizleme demek, daha az iş demek
MaxiKlasse™ fırın, sizin için tek tuş ile kendi kendini temizleyen Pyroluxe®Plus temizleme sistemine sahiptir. Bu fonksiyon fırını yüksek sıcaklıklara kadar ısıtarak tüm yiyecek kalıntılarını küle dönüştürür. Bu işlemin ardından kalıntılar ellerinizi kirletmenize gerek kalmadan nemli bir bezle kolayca silinir.