ProTex™


Çamaşır Bakımı

ProTex™ – Çamaşır Bakımı
AEG’nin en son Woolmark onaylı cihazları ile geleceğin çamaşır bakımını keşfedin.

Ürünlere Bakın

Dünyadaki en narin bakım
Yün, ipek ve kaşmir gibi daha hassas kumaşlar kullanmayı sevenler için ProTex Plus çamaşır cihazları narin çamaşırlara üst düzey özen gösteriyor. 8 ve 9 serisi çamaşır makineleri o kadar narin ve güvenli ki, piyasada Woolmark Gold Sertifikasına sahip tek ürün olma özelliği taşıyor.

Bir ömür boyu kullanılabilen giysiler
En parlak renkler, en hassas kumaşlar ve bir ömür boyu kullanılacak giysiler için en iyi giysi bakımını aradığınızı biliyoruz. AEG, size geleceğin çamaşır yıkama teknolojisini sunma konusunda öncüdür. ProTex cihazlarımız sayesinde giysilerinizin, hatta yünlü ve ipekli kıyafetlerinizin daha uzun süre yeni kalacağından emin olabilirsiniz. Yenilikçi teknolojiler eskime, solma ve çekmeyle savaşır, ProTex’in üst düzey giysi bakımında kendi standardını yaratır.

Her yüke uygun
ProTex çamaşır makineleri ve kurutucular üstün renk koruması ve üst düzey kumaş bakımı sunmak üzere tasarlandı. ProTex çamaşır makinelerinde kullanılan yenilikçi OptiSense sistemi, yük miktarınıza göre otomatik olarak devir süresini ayarlıyor. ProTex Plus modellerimizdeki eşsiz Doğrudan Püskürtme sistemi, tam yükün bile eşit olarak yıkanmasını sağlamak için deterjanı tamamen çözer. Bu sayede en iyi yıkama performansı ve kumaş bakımını elde etmiş olursunuz.

gentlecare_a

Giysileriniz için üst düzey bakım
Yenilikçi ProTex çamaşır makineleri ne kadar deterjan kullanmanız gerektiğini size söyler ve bu sayede uzun zamandır süregelen gereğinden fazla deterjan kullanma sorununu geçmişte bırakır. Ağırlık sensörü yük miktarını belirler ve size doğru deterjan miktarını önerir, atıkları azaltır, çevreyi korur ve en iyi temizleme performansını sağlar.

Şimdiye dek üretilen en verimli kurutucu
AEG ProTex Plus kurutucular, standart A+++ bir kurutucuya göre %20 daha fazla enerji verimliliği sunar ve A+++ sınıfının enerji verimliliği düzeyine kıyasla piyasadaki en verimli kurutucudur.