WD0804W8N


Çamaşır Yıkama-Kurutma > Samsung

Fiyat: 0.000,-TL
Akıllı Yıkama, Enerji Tasarrufu Eco Bubble Nedir?
Samsung’un Ecobubble™ teknolojisi deterjanı suda çözündürmek ve ardından hava vermek için bir köpük jeneratörü kullanır böylece bol sabun köpüğü elde edilir. Ecobubble™ teknolojisi uygulandığında, deterjan suda daha iyi çözünür ve kıyafetlere daha hızlı nüfuz eder bu sayede temizleme sürecinde daha az sıcak suya gerek duyulur. Super Eco Wash programı ile 40°C’lik yıkamada elde edilen sonuç 15°C’de elde edilir.

* Pamuklu kıyafetler IEC 60456 Ed.5/4 kg Yıkama Yükü/Süper Eko Yıkama soğuk uyarınca 40°C’de köpüksüz (WF906) test edilmiştir. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir.

  • Dışarının keyfini çıkarın ve kıyafetlerinizi koruyun Samsung’un Eco Bubble Teknolojisi, mükemmel temizliğin yanı sıra hasarı en aza indirerek gelişmiş kumaş koruması sağlar. Daha az mekanik hareket ve köpük yastığıyla giysileriniz hasar görmez. Daha yumuşak ve narin köpük hareketi, günlük giysi ve su geçirmez kumaşlar gibi narin çamaşırları korur.
  • Kimyasallarla değil eko teknolojiyle temizlik Eko dostu Samsung Eco Drum Clean ile çamaşır makinenizin ömrünü arttırın ve ilk günkü gibi muhafaza edin. Tek bir düğmeye basarak, yüksek hız rpm ile birleşen ısı ve suyla (70ºC) ışıl ışıl bir son için deterjan kalıntısını, kiri ve makinenin iç yüzeyinde oluşan bakterinin neden olduğu kokuyu ortadan kaldırır ve özel çamaşır makine temizleyicisi ya da zarar verici kimyasallar kullanılmasına gerek duymaz.
  • Diamond Drum™ ile giysilerinizin yeni görüntüsünü koruyun Yeni Elmas Kazan’ın düzgün tasarımı, giysilerinizin eşsiz tasarımlı kazan hattı boyunca hareket etmesini sağlayarak yumuşak şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Ayrıca, küçük su çıkış delikleri kumaşların dışarı taşmasını ve bunun sonucunda zarar görmesini engeller. Artık, en hassas giysilerinizin yükseltilmiş elmas şekilli kazanla nazik şekilde yıkandığını biliyorsunuz.
  • Dayanıklı Sessiz Performans Qu,et Drive,Sessiz Motor kayışlar ya da dişliler olmadan çalışır bu da titremeyi ve gürültüyü azaltır, yıkama işlemini daha Sessiz ve sağlam yapar. 10 yıllık garantiyle, Samsung huzurlu ve sessiz yıkamayı garanti eder.
  • Yaşam standartlarınızı yükseltmeye hazır Ergonomik özellikleriyle Samsung’un gelişmiş çamaşır makinesi günlük ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmıştır. Ergonomik olarak tasarlanmış makine ayrıca şık iç bölmeyle size mükemmel kolaylık sağlar. Samsung çamaşır makinesi yaşam standardınızı yükseltmek için tam bir kapsamlılık sunar.
  • Çift Kaplama, Üç Kat Dayanıklılık Giysilerinizin modası gelip geçicidir, ama Samsung’un dayanıklı seramik ısıtıcısıyla, çamaşır makineniz yıllarca giysilerinizi yıkamaya devam edecektir. Seramik ısıtıcı kalsiyum bileşiği oluşumunun önüne geçer. Kalsiyum oluşumu daha fazla elektrik absorbe eder ve kalsiyum bileşiklerini çözündürmek için özel deterjanlar gerekir. Seramik ısıtıcılar hızlı ısıtma yetenekleriyle enerji kullanımını düşürerek gelecek elektrik faturalarınızdan tasarruf yapmanıza olanak sağlar.
  • Zemininiz için tehlike kontrolü Samsung Aqua Control teknolojisi zemininizi su basmasına karşı korur. Su durdurma hortumu, dijital sızıntı sensörü ile algıladığında suyu geniş ölçüde bloke ederek dahili bir sünger özelliği gösterir. Ekstra koruma için, şebeke bağlantısı ve çamaşır makinesi otomatik olarak kapatılır. Bu nedenle gevşeyin, kazalar her zaman olur ama sizin evinizde değil.
  • Kullanıcı dostu ekran Rahatlık için Tasarlanmış Panel, Daha Kolay Kullanım, Jog Dial ile kullanıcı dostu ekran paneli, yumuşak dokunuşlu düğmeler ve okunması kolay ayrı dijital panel yıkama programı ayarını ve makineyi çalışır durumda takip etmeyi kolaylaştırarak daha az kafa karıştırıcı olmasını sağlar.

 

15’ Hızlı Yıkama
Yıkama süresini 15 ila 60 dakika arasında seçmekte özgürsünüz.
Programlarım
Fonksiyonu sıfırlama gibi bir zorunluluğunuz artık yok. Favori programınızı tek dokunuşla hatırlayın.
Paslanmaz Çelik Kapak Çerçevesi
Çamaşır makinesinin paslanmaz çelik kapak çerçevesi zarif görünümü sayesinde evinizle muhteşem bir sergiler.
Yünlü ayarı
Kumaşa odaklı Yıkama Programı, Daha Fazla Seçeneğiyle Samsung yenilikçi teknolojide başarı göstermeye devam ediyor. Eco Bubble Teknolojisi, sadece giysiler için endişelenme gereğini ortadan kaldırmıyor giysilerin ilk günkü gibi görünmesini de sağlıyor.
Geniş Kapak
Bu Samsung çamaşır makinesinin kapağı diğer çamaşır makinesi kapaklarından %20 daha büyük olacak şekilde tasarlandı. Bu sayede battaniye ve yorgan gibi hacimli çamaşırların doldurma ve boşaltma işlemi çocuk oyuncağı haline gelmektedir. Daha kolay ve hızlı bir yıkama deneyimi için kapağı açın.

 

 

1 400rpm Maks Devir Hızı
A Sıkma Performansı
Hızlı Yıkama Süresi : 15 dk.